Link 1
Gjenero Titra

Amanda and the Fox

2018-07-05

5.7 / 10

  

Video
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Dhjetë vjeçari Amanda dëshiron dëshpërimisht një qen, por babai i saj nuk do ta ketë atë. Kur ajo gjen një dhelpër të re, ajo dhe shoqja e saj Maggie komplotojnë për ta mbajtur atë si një kafshë shtëpiake. Pak e dinë që telashet pret ndërsa dhelpra ndiqet nga një palë rusë me hije, duke u përplasur me një motiv të poshtëm....Amanda and the Fox me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje