Link 1
Gjenero Titra

A New Orleans Noel

2022-12-03

10 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Grace dhe Anthony, të cilët pavarësisht se kanë shkuar në kolegj për të studiuar arkitekturën së bashku, janë shumë të ndryshme. Por, kur të dy janë të punësuar për të punuar në shtëpinë e një ikonë të New Orleans Praline, gjërat midis tyre ndryshojnë dhe ata përfundojnë duke festuar Krishtlindjet së bashku....A New Orleans Noel me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje