Link 1
Gjenero Titra

7500

2019-12-26

6.1 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Kur terroristët përpiqen të kapin kontrollin e një fluturimi në Berlin-Paris, një bashkë-pilot i ri amerikan me fjalë të buta lufton për të shpëtuar jetën e pasagjerëve dhe ekuipazhit ndërsa krijon një lidhje befasuese me një nga rrëmbyesit....7500 me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje