Link 1
Gjenero Titra

7 Minutes

2014-10-26

5.5 / 10

  

Video
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Kur tre kriminelë të rinj humbasin një drogë, ata përfundojnë për shkak të një zoti të pamëshirshëm të drogës. Me mbarimin e kohës, ata planifikojnë një grabitje të guximshme për të mbledhur paratë për të shlyer borxhin....7 Minutes me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje