Link 1
Gjenero Titra

2:Hrs

2018-08-06

5.6 / 10

  

VideoTitra
Shiko linket Informuese per bashkimin e titraveNqs buttoni i titrave nuk ju del apo nuk janë titrat e plota, ju lutemi gjeneroji titrat te videoja më lartë, bëji refresh faqes dhe provoni ti shkarkoni këtu

Përshkrimi

Slacker Schoolboy Tim është një ekspert në humbjen e kohës. Pra, çfarë ndodh kur zbulon se ka mbetur dy orë për të jetuar?...2:Hrs me titra shqip

Fjalët kyçe:

Shpërndaje